Program rekrutacyjny MORE z PŁ

Kategorie

Jeśli w przyszłym lub kolejnym roku zdajesz maturę i marzysz o studiach w renomowanej uczelni, to mamy dla Ciebie coś absolutnie wyjątkowego!

Przygotowanie do matury, zaawansowana wiedza oraz indeks na PŁ – to wszystko czeka na Ciebie w programie rekrutacyjnym MORE z Politechniką Łódzką.

Program MORE z PŁ to nie tylko szansa na solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego, ale również możliwość zdobycia wymarzonego miejsca na kierunkach studiów na PŁ!

Co zyskasz, uczestnicząc w programie?

• wyjaśnienie zagadnień z matematyki „wyższej” przez doświadczonych nauczycieli i ekspertów z Politechniki Łódzkiej,
  • szansę na uzyskanie wysokiego wyniku na maturze z matematyki,
  • profesjonalne przygotowanie do konkursu o indeks na Politechnikę Łódzką,
  • możliwość studiowania na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce!
  • studia na wybranym kierunku na Politechnice Łódzkiej – spełnienie marzeń bez stresu o wynik matury!
  • przygotowanie do egzaminów z przedmiotów matematycznych, które czekają Cię na I roku studiów.

Z czego składa się program rekrutacyjny MORE z PŁ?

• Kurs z matematyki trwa 15 tygodni (2 godziny lekcyjne w tygodniu) i odbywa się popołudniami w formie hybrydowej
  • Na zakończenie kursu weźmiesz udział w konkursie – jeśli uzyskasz w nim tytuł laureata i zdasz maturę, otrzymasz wstęp na kierunek na Politechnice Łódzkiej z listy wskazanej w regulaminie
  • Jeśli w październiku 2024 r. będziesz w klasie przedmaturalnej, otrzymasz indeks PŁ na kolejny rok akademicki.

Zapisy

Wybierz termin zajęć i wypełnij formularz rejestracyjny. Zapisy już trwają i kończą się 20 września 2024!
Nie czekaj, dołącz do programu MORE i otwórz sobie drogę do sukcesu na Politechnice Łódzkiej!
Więcej informacji na temat programu MORE oraz zapisów znajdziesz na stronie.

Dołącz do programu i spełniaj z nami swoje marzenia!

Regulamin i zapisy: https://im.p.lodz.pl/konkursy/ogolnopolski-konkurs-rekrutacyjny-more-z-pl