Adam Tępiński, Prezes Zarządu, Ceramika Paradyż Sp. z o.o. w Opocznie

Adam Tępiński

współwłaściciel, członek zarządu Ceramiki Paradyż

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalność: Ceramika i Szkło. Ukończył także podyplomowe studia Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Łódzkim.

Członek Rady Biznesu przy Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz laureat licznych nagród branżowych i biznesowych. Współwłaściciel i członek zarządu Ceramiki Paradyż – polskiej, rodzinnej firmy, lidera i wiodącego producenta płytek ceramicznych w kraju.

Polski producent płytek ceramicznych
26-300 Opoczno
www.paradyz.com

Ceramika Paradyż od 32 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając klientom na całym świecie innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Dobry Wzór, iF Design, Red Dot Design Award , A’ Design Award, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zatrudnia ponad 1300 pracowników, a jej zapleczem jest pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Firma jest wieloletnim Partnerem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej. Ceramika Paradyż posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne.